Medlemmar

Ann Clementsdotter Nilsson

Danske Bank
Relationship Manager Large Corporates (pensionerad 2021-07-01)

0768369893
ann.139807@gmail.com
http://www.danskebank.se

Ann Gelander

Frisk&Fri
Volontär och mentor

+46 708 153736
ann@gelander.se

Nyckelord: Hälsa och välbefinnande, mentorskap

Anna Nystedt

Malmö stad
Kommunikationschef

070-5255486
anna.info@hotmail.com

Åsa Steholt Vernerson

asa.steholt.vernerson@gleerups.se

Barbara Wennheden

VD

barbara.wennheden@iturnab.se
http://www.iturnab.se

Nyckelord: Eget företag, verksamhetsutveckling, förändringsledning, ledarskap och medarbetarskap

Catharina Hjortsberg

chjortsberg@hotmail.com

Csilla Öhlin

Eficode AB
International Financial Manager

0705679496
csilla.ohlin@eficode.com
http://www.praqma.com

Nyckelord: Continuous Delivery, DevOps, Technical Agile Coaching

Elisabeth Englesson

Senast Sweebank slutat dec 2021

0767-209646
ese.englesson@gmail.com
http://www.swedbank.se

Nyckelord: Företag, Ekonomisk rådgivning, finansiering, kapitalförvaltning, försäkringslösningar, leasing, betalningar, generationsskiften etc

Elisabeth Konar

konar968@gmail.com

Ewa Rubin-Hellkvist

Ewa Rubin Marketing AB
Klädagent

040-264445, arb 070-7163158
rubinewa@gmail.com

Nyckelord: Agenturer för en dansk Merrytime och svenska Portia dam. Säljer till butiker i Sverige damkläder,tex. Vip i Lund Signum i Trelleborg, Mirabell+Limhamns Modehus i Malmö

Filippa Ahlgren

Nordea
Senior Relationship Manager

0709-162501
filippa.ahlgren@bredband2.com

Jenny Simonsen

jenny.simonsen4@gmail.com

Jenny von Platen

von Platen Modern Form AB
Ägare

0702-702270
jenny@modernform.se
http://www.modernform.se

Nyckelord: Antikviteter och Design, morgondagens antikviteter, antikt, formgivning

Karin Jarl-Månsson

Ellevio, Coor Service Management, System Verification, Copenhagen Malmo Port, Qvantum, Axsol
Styrelseproffs, Rådgivare och Mentor

0705-285190
jarlmansson@me.com

Nyckelord: Affärsutveckling, innovation, hållbarhet, ledarskap, mentorskap

Katarina Tollin

katarina.tollin@gmail.com

Lena Körner

l.l.korner@gmail.com

Lisa Remnelid

remnelid@telia.com

Lisbeth Pinotti

Ägare Pinotti Hälsa & Karriär AB

076 2350230
lisbeth.pinotti@gmail.com

Nyckelord: Karriärrådgivning och hälsoutveckling

Lotta Röjens

lotta.rojens@gmail.com

Lotta Westlin

lotta.westlin@algol.com

Louise Johansson

Siemens
Operations manager

0706574446
louise.m.johansson@gmail.com

Luz Wejrot

luz@wejrot.se

Madeleine Laurin

FANUC Nordic AB
Marketing Manager

+46705979798
maddeLaurin@gmail.com

Malin Ralman

malin.ralman@gmail.com

Marie Malmberg Lavsen

Packbridge AB (Svb) - klusterorganisation
VD

0760-281131
marie.m.lavsen@gmail.com

Nyckelord: Transformation. Hållbar utveckling. Kunskapsöverföring, kunskapsdelning & Omvärldsorientering i förpackningsekosystemet.

Marie Marklund

MAQS Advokatbyrå
Advokat

+46 (0)708 75 63 76
marie.marklund@maqs.com
http://maqs.com/medarbetare/marie-marklund/

Nyckelord: Affärsjuridik i allmänhet och arbetsrätt i synnerhet

Martina Sandgren

Patentum
Senior Patent Paralegal

0702-606848
martina@patentum.se

Nyckelord: European and International Patent Practice, Patent Administration

Nelly Bjurling

nelly.bjurling@maqs.com

Pernilla Jonsson

Konsult inom varumärke, kommunikation, marknadsföring och lojalitet

0709494937
peppelina@gmail.com

Petra Johnsson

pj@findexecutives.se

Petronella Gottholdsson Lawin

petronella.gottholdsson@gmail.com

Pia Österlin

Österlin Communications AB
Senior Consultant Group Accounting

0704402006
pia@osterlin.se

Nyckelord: Passionerad kassaflödesspecialist i internationella koncerner

Susanne Fallenius

TRR Trygghetsrådet
Fd Rådgivare/konsult. Pensionär

0708675908
susanne.fallenius@telia.com

Nyckelord: Utveckling, kreativitet och nyfikenhet

Tessi Romell

tessiromell@gmail.com

Therese Johansson

theresejohansson234@gmail.com

Tina Karlsson

Frontit
Förändringsledare - Managementkonsult

+46708932822
loopartina@gmail.com

Nyckelord: förändring, grupp, ledarskap

Tove Sjövall

tove@tovesjovall.se

Ulrika Brodin

IKEA Marketing & Communications AB
Head of Digital and Technology

0733826639
brodin.ulrika@gmail.com

Viveca Selander

Schneider Electric
Director Fire R&D

0707743136
viveca.selander@gmail.com

Comments are closed.